piątek, 15 listopada 2013

Nieco inspiracji na listopadowy półmetek

Miałam wielki plany - dbać o bloga, pisać jednego (może nawet dwa, w porywach trzy) posty tygodniowo... Jak to się skończyło - widać ;) Czas przecieka mi między palcami... W głowie mnóstwo pomysłów na wszystko, do tego jeszcze więcej obowiązków - tego co muszę zrobić, tego co powinnam, i tego co planuję, ale od miesięcy nie udaje mi się zrobić... Rozglądam się dookoła, i nie widzę zadbanego wnętrza :( Tylko torby i walizki, które leżą w kącie od dawna, nawet nie całkiem rozpakowane... Komody zarzucone drobiazgami wypakowanymi z tych walizek... Obrazki w ramkach, które domagają się powieszenia na ścianie... A w tym wszystkim sterta papierów i notatek, i komputer, który zdaje się mówić "służę do pracy,  a nie do buszowania w internecie... Nie masz przypadkiem jakiś map do zrobienia?". A no tak, mam. I nie tylko. I chyba zrobię... Tak sobie wmawiam ;)
Dzisiaj jest więc bardzo life-style'owo tutaj... Post o wszystkim i o niczym, choć nie taki był zamysł tego bloga. To tylko żeby powiedzieć - spokojnie, nie umarłam ;)
Mamy listopadowy półmetek - dla wielu smutny okres o niezachęcającej pogodzie... Dla mnie - ten ulubiony, bez upalnego słońca, za to z urodzinami, już kolejnymi (usłyszałam - "w tym wieku to już chyba co roku będziesz te same urodziny obchodzić" - cóż... zobaczymy za rok czy świeczek przybędzie ;)). To czas, kiedy już powoli zaczynam dokarmiać zimujące ptaki. No i już zaczynam planować święta - dla mnie to czas najwyższy, i krytycznym okiem spoglądam na tych, którzy narzekają na galerie handlowe ustawiające choinki i wieszające lampki.
I z tej okazji, żeby trochę osłodzić listopad tym, którzy jeszcze nie odkryli jego uroków - kilka inspiracji wnętrzarskich. Trochę bez ładu i składu, nie związane ze sobą zupełnie, pierwsze lepsze z folderu z inspiracjami... Żeby tylko zawiesić na czymś oko... Miłego oglądania - i miłego listopada :)


8 komentarzy:

 1. Czas niestety nas pogania, ciezko sie czasem zoorganizować, a z planów nic nie wychodzi - jak na złosc.
  Piekne inspiracje.
  Spokojnego wieczoru zycze

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i odwzajemniam życzenia :) Trochę relaksu i odpoczynku każdemu na pewno się przyda :)

   Usuń
 2. Dobrze, że dałaś znak "halo, jestem, żyję!!!!"
  Smutno bez Ciebie w tym blogowym świecie, chociaż doskonale Cie rozumiem. Powoli i ja przestaje sie wyrabiać. Miłego wieczoru :)))
  Ps. Wychodzi mi, ze jesteś strzelec? Dusza podróżniczki ....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A nie, bo skorpion ;) Ponoć tak to jest u skorpionów... Jak się angażujemy, to "na maksa", ale jak nas ogarnie zmęczenie i zniechęcenie... To mogiła ;)

   Usuń
 3. Przeczytałam Twój post i wydawało mi się przez chwilę, jak bym samą siebie czytała :) Czas? A co to takiego?! Mam go teraz trochę więcej, bo jestem na chorobowym, ale nawet teraz nadrabiam zaległości, które mi się napiętrzyły. Inspiracje bardzo ładne - niektóre mam też u siebie :) PS - wszystkiego najlepszego!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czasami wydaje mi się, że im więcej czasu, tym mam go mniej... Bo to jest czas do samodzielnego zagospodarowania, gdzie nikt nie pilnuje, nikt nie pogania... Ja teraz głównie pracuję pod własnym nadzorem, sama sobie muszę pilnować terminów, a zawsze jest mnóstwo innych rzeczy do zrobienia... I te dni mijają jeden za drugim, niestety...
   ps. dziękuję serdecznie :)

   Usuń
 4. O, to nie tylko ja tak mam... pocieszające ;)
  Za każdym razem, gdy opublikuje posta, cieszę się - no, spokój na tydzień... a potem budzę się 9. dnia - o matko, już tyle czasu minęło? Dopiero co, by się zdawało ;)
  Blogi nie są dla osób pracujących - czasem mam wrażenie ;)
  Pozdrawiam :)

  homecreations.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czas mija zdecydowanie zbyt szybko... Dzisiaj obudziłam się ze świętym przekonaniem, że jest niedziela... Ja nawet wczoraj planowałam, jak tę niedziele wykorzystam ;) No i teraz muszę skompresować jakoś zadania na dwa dni i wyrobić się do dzisiaj do wieczora :P

   Usuń