poniedziałek, 29 lipca 2013

Kwiaty w moim ogrodzie

Lato w pełni. Ponieważ wolę chłodniejsze pory roku, upały mnie wykańczają - ale nie wszyscy narzekają, tak jak ja ;) Rośliny w ogrodzie są raczej zadowolone, pod warunkiem, ze nikt nie zapomni o podlewaniu... Kilka dni temu zakwitły moje gladiole. Na razie zielone (green star), białe (white prosperity) już się szykują do rozkwitnięcia. Muszę jutro kupić dla nich wazon...
Pokażę Wam dzisiaj kilka kwiatków, które udało mi się wyhodować. To dla mnie niemały sukces, bo za ogrodnictwem nie przepadam, i nie mam ręki do roślin - wolę bukiety ;) Niemniej co nieco wyrosło - cynie daliowe, zatrwian, kobea, mieczyki... Zapomniałam tylko sfotografować kocanek ogrodowych, to dlatego, ze rosną w kącie pod płotem ;) To są dopiero potwory, niektóre są wyższe ode mnie, a wyrosły z malutkich nasionek! Zamiast nich, wrzucam zdjęcie różowej hortensji - co prawda nie ja ja wyhodowałam, ale jest ładna :)


Zachwycona kolorowym ogrodem, już niedługo pokażę Wam kilka inspiracji, jak ozdobić dom kwiatami :)

4 komentarze:

 1. Zdolna z Ciebie ogrodniczka :)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj żeby :D Nerwowo zerkam na fora ogrodnicze, a tam... kwiaty innych osób większe, ładniejsze... Ale moje mnie najbardziej cieszą, i są moje, przeze mnie wyhodowane, i to nie jest moje ostatnie słowo!

   Usuń
 2. Kwiaty przepiękne...po cichu zazdroszczę, bo ja do kwiatów to ręki nie mam, oj nie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ze mnie też żaden ogrodnik! No i skoro mi się udało, to Tobie również musi się udać! Wystarczy tylko wsadzić do ziemi nasiona i cebule, i poprosić kogoś, żeby przypominał o podlewaniu ;)

   Usuń