wtorek, 9 lipca 2013

W pawich piórkach

Podążając za blogowym trendem - dzisiaj o piórkach. Folder z inspiracjami miałam przygotowany już od jakiegoś czasu - idealny na dzień taki jak dziś, kiedy wszystko wali się za głowę, plany nie wypalają, nic się nie udaje... A blog samotny, już od kilku dni dopomina się odrobiny uwagi ;)
Na co dzień stykam się z ptakami - dzikimi, bo hodowane w domu mogłyby nie przypaść do gustu mojej kici. Albo przeciwnie - przypadłyby za bardzo... Czasem mam ich dość - kiedy znowu muszę wstać bladym świtem i z lornetką jechać do lasu... czy Wy też czasami odkrywacie, ze zaczynacie nienawidzić coś, co wcześniej kochaliście? Przyjemności należy sobie dawkować, aby nie stały się dla nas czymś powszednim, prawda?
Dzisiaj więc - pierzaste inspiracje. Niektóre są tylko do podziwiania - nie znam niestety producentów przedstawionych tapet. Inne - możemy wykorzystać w urządzaniu naszych wnętrz. Obrączki do serwetek wykonamy metodą decoupage, a wydruki piór zamówimy w dowolnej drukarni zajmującej się drukiem wielkoformatowym.

By Nord, 40x60 cm, 70 EUR

Haldane Martin, Fiela Pendant Lamp

1 komentarz:

  1. Ale zgrałyśmy się dzisiaj tematycznie :)
    Piękne te pierzaste inspiracje
    Gorąco pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń