wtorek, 16 lipca 2013

Proza życia - stojak na papierowe ręczniki

Bardzo często widuję ładnie urządzone wnętrza, zepsute przez nieodpowiednie dodatki. Na nic najpiękniejsze płytki łazienkowe, jeśli przymocujemy do nich samoprzylepne, plastikowe wieszaczki, a nawet najdroższa kuchnia straci dużo, jeśli na blacie pojawi się stara, podrapana plastikowa deska. Zbyt często chyba zapominamy o tym, że urządzanie nigdy się nie kończy - to wieczna walka z materią i chaosem ;) A im bardziej wystylizowane wnętrze, tym ta walka trudniejsza (ale też przyjemniejsza - dla nas, pasjonatów wnętrzarstwa i urządzania :)).
Dziś o rzeczy bardzo praktycznej - stojaku na kuchenne ręczniki. To taki drobiazg, który pojawia się w niemal każdej kuchni, niezastąpiony w swej praktyczności. Niektórzy lubią reling na ścianie, a inni w szufladzie, ale dzisiejszy post dedykuję wszystkim tym, którzy papierowe ręczniki trzymają tam, gdzie najczęściej są potrzebne - na kuchennym blacie.
Pozdrawiam!


Umbra, stal, 15x34cm, 108 PLN

Cuisipro, 32,4 cm, stal szlachetna satynowa, 250 PLN

sklep.romantic-home.pl, aluminium, 14x40cm, 115,9 PLN

Umbra, metal i tworzywo sztuczne, 17x36cm, 125 PLN


4 komentarze:

 1. Ten drugi jest super :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj kochana Panno Z. Po pierwsze, bardzo Ci dziękuję za wizyty u mnie. Po drugie, będę częstym gościem u Ciebie, bo to co pokazujesz do dokładne moje klimaty!!!! Pozdrawiam serdecznie, S.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A Twój dom jest moim ideałem ^^ Dziękuję za wizytę i pozdrawiam, ja na pewno będę również często do Ciebie zaglądać :)

   Usuń
 3. Ja zdecydowanie jestem za drewnianym stojaczkiem, jest cieplejszy :)

  OdpowiedzUsuń